Milán (Milano)

>>Na kompletní nabídku hotelů v Miláně<<

Chystáte se na cestu do Milána a potřebujete solidní ubytování? Prostřednictvím ItalskeHotely.eu si můžete vybrat hotel v Miláně z nabídky společnosti Booking.com, jedné z největších světových společností zabývající se online rezervací hotelů. Na výběr je přes tři sta hotelů v Miláně z nabídky této společnosti. V nabídce ubytování v Miláně najdete jak levné hotely tak i luxusní čtyřhvězdičkové a pětihvězdičkové hotely.

Vybrané hotely v Milaně:

Starhotels Ritz

Hotel Ritz v MilánuNedávno renovovaný Starhotels Ritz je hotel s kouzelnou atmosférou v centru Milána v moderní budově je ideální pro hosty na služební cestě i na dovolené. Od hotelu, jenž se nachází ve známé a exkluzívní nákupní oblasti Corso Buenos Aires s mnoha návštěvníky, je to také jen pár kroků od historického centra města, kde můžete navštívit katedrálu Duomo di Milano nebo divadlo La Scala. Spojení mezi hotelem a městem je snadné díky prostředkům městské hromadné dopravy. Hotel má elegantně zařízené interiéry a pokoje s veškerým moderním komfortem a vybavením. Hotelová restaurace nabízí širokou škálu pokrmů a Red Carpet Bar, jenž připomíná anglický pub, je příjemným místem, kde si můžete posedět u oblíbeného nápoje. Pokud se chcete uvolnit po dlouhém dni stráveném v Milánu, můžete využít vstupu do hotelového fitness centra a lázní (sauna a parní lázeň) zdarma. V hotelové lobby je za příplatek k dispozici internetové připojení přes ADSL.

>>Další informace a rezervace ubytování v hotelu Starshotel Ritz<<

Starhotels Rosa Grand

Hotel Rosa Grand shlíží na náměstí Piazza Fontana v srdci Milána, dvě minuty pěšky od milánské katedrály. Nabízí posilovnu v horním patře, vybranou restauraci a stylové pokoje s LCD televizí. Ve všech pokojích najdete postele značky Starhotels‘ Starbed, výběr polštářů a kosmetické potřeby zdarma. K dispozici je v nich také varná konvice a výběr teplých nápojů. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v celém hotelu. Restaurace Roses má skvělou pověst a nabízí kombinaci milánských specialit a jídel mezinárodní kuchyně. V neděli se zde nabízí jazzový brunch. Starhotels Rosa Grand se nachází 5 minut chůze od operní scény La Scala. Na stanici metra Duomo, odkud se rychle a snadno dostanete po celém Miláně, je to 500 metrů.

>>Další informace a rezervace ubytování v hotelu Starshotels Rosa Grand<<

Grand Hotel Plaza

Nic nevypovídá o Miláně lépe než právě tato lokalita – přímo v srdci rušného města, pouze jeden blok od náměstí Piazza del Duomo. Grand Hotel Plaza nabízí veškerý moderní komfort. Ve svém pokoji najdete klimatizaci, TV se satelitním příjmem a trezor. Wi-Fi připojení na internet je k dispozici za příplatek. Pokoje se mohou pochlubit výhledem buď na katedrálu, nebo na náměstí Piazza Diaz. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování a je k dispozici od 7 do 10 hodin. Hotel se nachází ani ne deset minut pěšky od operní scény La Scala. V sousedství budete mít velký výběr restaurací plus ty nejlepší nákupní možnosti, které může Milán nabídnout. Grand Hotel Plaza má tři moderní konferenční místnosti s maximální kapacitou sto osob. Zvýhodněné ceny platí pro delší pobyty na dvě a více nocí.

>>Další informace a rezervace ubytování v hotelu Grand Hotel Plaza Milano<<